Galerie i Centra handlowe

Naleśnikarnia Silesia City Center

Naleśnikarnia
Naleśnikarnia Delicje
Nazwa: Naleśnikarnia
Kategoria: Restauracje, kawiarnie, gastronomia
Lokalizacja: Silesia City Center, Katowice
Godziny otwarcia: 10:00-21:00, w piątki 10.00 - 22.00
Tel.: Informacja ogólna Informacja ogólna (32) 605 00 00

Naleśnikarnia Delicje

Podobne marki w Silesia City Center (restauracje, kawiarnie, gastronomia)

Aluen, BBB, Bierhalle, Cafe Club, Carmella, Hana Sushi, Kebab House, KFC, Mała Panda, Mc Donald's, Mount Blanc, Nalewki i inne, North Fish, Pizza Hut, Pizza Pai, Plackarnia Babuni, Sicilia, Sphinx, Toffino, Witaminka,

 


Forum: komentarze i opinie

 • ktos 2013.09.06 17:34:54
  Chciałam bym tam pracowac prosze o opinie jak traktuja pracownika.
 • obietywny 2015.06.18 11:38:30
  NIe będe się rozpisywał bo szkoda mi na to miejsce czasu... Dno... od obsługi, po jedzenie - naleśniki... zamówiliśmy meksykańskie naleśniki z kurczakiem, farszem i sosem.. w karcie pisało fajnie.. to co dostałem za te pieniądze przeszło moje oczekiwania... 3 nalesniczki, zimne, w każdym dosłownie kostka kurczaka, o reszcie nie wspomne jak otworzyłem to cos, zero sosu itd... cena 16zl od porcji.. zjedzone suche naleśniki w 2min.. do tego perogi.. kupne, rozgotowane z beznadziejnym farszem.. Mam nadzieję że tam nie traficie !! Szkoda tylko że takie coś zbija tam pieniądze choć myślę że kiedyś klientów nie będzie bo wszyscy drugi raz tam na pewno nie przyjdą..
 • Malwina 2016.01.31 17:49:37
  Beznadziejna naleśnikarnia mianująca się smakami smaku!!! Ruchy więzienne obsługi i na kuchni!! Burito z suchym kurczakiem i kukurydza w towarzystwie przecieru pomidorowego, po godzinie oczekiwania!!!!!! Potem wjeżdża schabowy o rozmiarze bitki, dwa ziemniaki. Powyższy obiad kosztował 5 dych....żenujące i niegodne polecenia miejsce!!!!!
 • Anna 2016.05.20 00:20:02
  Raczej nie skorzystam z oferty Naleśnikarni ... porażka ! Zupy są różnego rodzaju lecz nie wiem czym one są zagęszczane śmietana to nie jest na pewno ... widocznie jak mają pierogi to mąki ponadto ..... heh nie mowiac już o tych schabowych czy kotletach z drobiu które są wielkości i grubości kotleta mielonego .. Jadamy z mężem tam sporadycznie i to było chyba nasze już ostatnie spotkanie z tą naleśnikarnią , pani która pracuje na kuchni także ma zbyt nie zadowoloną mine jakby musiała tam być przymusowo . Obsługa kelnerska godna polecenia . Za powyższy obiad zapłaciliśmy niecałe 55 zł z napojami i nie czuliśmy się najedzeni otrzymując takie porcje . Mamy nadzieje ze powyższe opinie wpłyną na poprawe lokalu i znów zagościmy w ciepłych progach :) ... .
 • Jaaa 2016.06.21 02:50:34
  Myślę, że od ostatniego komentarza wiele się zmieniło, byłem tam z narzeczoną i polecam serdecznie, smacznie i dość obfite posiłki w przyzwoitej cenie jak na świeże produkty!!
 • Gosia 2016.06.27 13:58:08
  raczej nic się nie zmieniło jedzenie okropne dzisiaj chciałam zjeść,tam zupę -była to zupa gulaszowa i składała się z tłuszczu nie wiadomego pochodzenia oraz mięsa oblepionego gruba warstwą tłuszczu do tego brak przypraw oraz niekompetentna obsługa sprawiła że była to moja ostatnia wizyta w tym lokalu
 • Jerm 2016.06.28 23:33:29
  Gosiu, bardzo Cię proszę o szczegóły co do obsługi lokalu, co było nie tak?

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki