Galerie i Centra handlowe

Van Graaf Manufaktura

Sklep Van Graaf w Łodzi
Nazwa: Van Graaf
Kategoria: Moda damska i męska
Lokalizacja: Manufaktura, Łódź
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22
niedziela godz. 10-21
Tel.: (42) 664 99 30
Zobacz też Van Graaf informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Podobne marki w Manufakturze (moda damska i męska)

Andy Fashion, Boogie Nights, Britshop, C&A, Carry, Dim, Esprit, Galeria Centrum, Galeria Centrum, Golden Point, Grawik, H&M, Hugo Boss, Jukon, Kappahl, Kastor, Lacoste, Lu-Man, Mexx, Otto Kern, Reserved, Rider, Springfield, Timberland, Tommy Hilfiger, Trussardi, Turnover, Vertus, Westman, Zara,

 


Forum: komentarze i opinie

 • dyzbi 2011.04.04 15:00:15
  Jestem pod dużym wrażeniem poziomem obsługi w salonie Van Graaf w Manufakturze. Pani obsługująca mnie w dniu 4 kwietnia wykazała się pełną kompetencją, wielką życzliwością i uprzejmością. Wiem, że pani ma na imię Małgorzata. Dzięki takim osobom będę polecał salon łódzkiego Van Graafa wszystkim moim znajomym. Dziękuję za tak wzorową obsługę.
 • piotrek 2012.03.10 21:07:25
  Duży pozytyw dla tego sklepu. Kilka razy małem okazję tam kupić ubrania. Ostatnio jednak musiałem reklamować spodnie które po miesiącu użytkowania bardzo się zniszczyły. Decyzję o uznanej reklamacji dostałem telefonicznie jeszcze tego samego dnia!!!
 • Asia 2013.01.25 15:45:25
  Ja niestety nie jestem zadowolona z obsługi w tym sklepie ,panie pracujace na dole sklepu ,rozmawiały i nie były zainteresowane moją osobą ,a po jakimś czasie podeszła do mnie pani z blond włosami ,która niegrzecznie mi odpowiadała na pytania i z wielką niechecią obsluzyła mnie ,nie wiem chyba domyślała się ,żę nic tym razem nie kupię z tąd jej niechęć ,nie mam ochoty więcej kupować wtym sklepie ,bo to nie pierwszy raz ,a pozatym bardzo drogo
 • Joanna 2013.09.24 11:38:30
  Jestem bardzo wdzięczna paniom na górze na dziale z kurtkami i płaszczami,trafiłam na bardzo miłą i pomocną panią taką w czarnych włosach,nie pamiętam jak miała na imię ale obsłużyła mnie bardzo profesjonalnie.Jestem mega zadowolona i polecam ten sklep.
 • Barbara 2014.09.23 16:17:19
  Szkoda że tak bardzo często zmienia się obsługa,poprzednie panie które tam pracowały to były specjalistki znały się na wszystkim i umiały doradzić ,brakuje ich tam. Jedynę co mogę powiedzieć że poziom obsługi się zmienił na I piętrze i szkoda...teraz mogę polecić jedną osobę tam do obsługi taką blondynkę małą troszeczkę okrąglejsza reszta to szkoda czasu.
 • wika 2015.03.18 09:41:53
  niewygodne opinie sa usuwane....załosne to!!

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki

Losowo

Rider