Galerie i Centra handlowe

W.Kruk Manufaktura

W.Kruk
Nazwa: W.Kruk
Kategoria: Biżuteria i akcesoria, jubiler
Lokalizacja: Manufaktura, Łódź
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22
niedziela godz. 10-21
Tel.: Informacja ogólna (042) 664 92 89

Podobne marki w Manufakturze (biżuteria i akcesoria, jubiler)

Apart, Apart Silver, Bijou Brigitte, Colours & Beauty, Jubiler W.Śliwiński, La Pink, Svarowski, White Stone, Yes, Yoko,

 


Forum: komentarze i opinie

 • Karolina 2011.05.20 18:00:10
  Ekspedientki w tym sklepie wypożyczają biżuterię na weekend. Kiedyś weszłam do salonu,Panie nawet mnie nie zauważyły i jedna mówi do drugiej: "Na imprezie wszyscy chwalili moje kolczyki,muszę wziąć coś na za tydzień". Żałosne to jest-skoro ich nie stać na kupno tak drogiej biżuterii to niech na Stadion Dziesięciolecia jadą ! Albo wziąć się za studia trzeba-,bo jak się nie chciało uczyć to się teraz stoi po 12 godzin w sklepie za marne grosze ! Gdyby klientki wiedziały,że kupują wcześniej "używaną" biżuterię utarg W.Kruk na pewno by spadł ! Dyrekcjo firmy zrób coś z tym !
 • Tomek 2011.06.21 15:16:46
  Popieram wcześniejszą wypowiedź, taka sama sytuacja była jak byłem kupić pierścionek dla narzeczonej. Debata pań na temat pożyczonej biżuterii nie miała końca, szczególnie czarnej Pani i dziwnym nazwisku na W ...
 • Edzio 2011.08.03 08:26:26
  A mnie obsługa się podoba jest na czym oko zawiesić i są bardzo miłe, natomiast byłem w Kruku na Kolumny no tam to ta cała kierownica to tylko obsługuje tych bogatych bo tych przeciętnych to ignoruje i jest chamska .
 • Justyna 2014.10.16 16:26:05
  Karolino po pierwsze nie przystoi obrażać ludzi którzy stoją bo nie wszyscy sa po zawodówkach tylko mają też studia a Ty tego nie wiesz-skoro nie wiesz to nie oceniaj nikogo po pracy ,czasy mamy takie jakie mamy wiec nie ma co wybrzydzać.Co do wypożyczania biżuterii masz racje tego nie powinno być i to jest kary godne!! ale na przyszłość zastanów się co piszesz i obrażasz w tym momencie wszystkich ludzi po studiach i ich nie mających ,uwierz mi że jakbyś miała to na czole napisane to nikt by Cie nie obsłużył bo nie masz szacunku dla ludzi.
 • Ewa 2015.09.24 08:10:37
  Justyno dobrze napisane! żal mi takich ludzi którzy nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa i jestem pewna że ta osoba z takim podejsciem nie jest miło obsługiwana w żadnym sklepie jeśli ma takie podejscie....ja mam studia ale lubie prace w sklepie i kontakt z ludzmi więć takie podejscie jest żałosne i tylko utwierdza mnie w przekonaniu że niektóre osoby nie nadają się w ogóle do ogółu społeczeństwa bo uważają się za lepsze....Karolino pamiętaj spaść z piedestału można bardzo szybko....

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki

Losowo

White Stone
White Stone