Galerie i Centra handlowe

Barakuda Arkadia

Barakuda sklep z walizkami
Nazwa: Barakuda
Kategoria: Torby, torebki, walizki, akcesoria
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 331 29 13
Zobacz też Barakuda informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Podobne marki w Arkadii (torby, torebki, walizki, akcesoria)

Samsonite,

 


Forum: komentarze i opinie

  • niez 2012.01.15 20:22:08
    Nie polecam kupna czegokolwiek w tym sklepie. Jak się zepsuje, to właśnie mnie pani z Arkadii poinformowała telefonicznie, że trzeba koniecznie reklamować w oddziale, w którym się kupiło (czyli np. jechać do innego miasta), mimo, że jest to sieciówka. Jest to zresztą pierwsza sieciówka, która ma takie zasady...A miałam wrażenie, przy kupnie mówiono mi co innego.
  • DK 2012.10.04 11:33:49
    GORZEJ NIŻ ŹLE!!!!!!!!!!!!! W sierpniu kupiłam u nich buty firmy Hunter za ponad 750 zł. Po trzykrotnym użyciu ( w ciągu miesiąca), wkładki wewnątrz zaczęły się odklejać. Złożyłam reklamację, ale nie została uwzględniona, a rzeczoznawca napisał "Po badaniu organoleptycznym....stwierdzam, że wkładki zostały oderwane", a następnie "...wkładki nie stanowią integralnej części obuwia, nie jest to więc wada ukryta. |Takich bzdur dawno nie słyszałam - kupiłam buty, żeby sobie wyrwać z nich wkładki i nie móc ich używać...brak słów. Podobnie miałam z butami Hilfiger'a ( sklep 7 mil) - tez żadna reklamacja nie została uznana. zastanawiam się, czy w sklepach sprzedawane są podróbki - więc nie maja dostępu do tzw " części zamiennych" czy zatrudniają rzeczoznawców , którzy z zasady odrzucają wszystkie reklamacje. Biznes nastawiony wyłącznie na wyrwanie kasy od klienta, a potem rób co chcesz. Obsługa posprzedażowa na zerowym poziomie. Ciekawe czy producenci tego obuwia ( mocno przereklamowanego) wiedzą jak polscy dystrybutorzy psują im markę. Nic tylko pogratulować głupoty, bo akurat w moim przypadku naprawy nie przekraczają 20 zł i to jest właśnie kwota, za która traci sie klienta za kilka tysięcy złotych rocznie.
  • JoJo 2012.12.09 00:30:34
    Jestem oburzona na jakiś dziwne prawa rządzące w tym sklepie. Dzisiaj (sobota 8.12)pojechałam do CCC w Arkadii żeby oddać buty.Na miejscu okazało się,że dziasiaj są zawieszone zwroty i nie mogę oddać butów, Jak mam ochotę to moge sobie przyjechać jutro. A jutro może jakiś mądry człowiek z tego sklepu wymyśli, że zwroty są np. między 10 a 12 a ja się o tym dowiem jak znowu przejadę całe miasto i stracę parę godzin. Czy ktoś o takim debilizmie słyszał.przecież to jest łamanie zasad konsumentów. A jaka tam jest "miła" kierowniczka, nie polecam tego sklepu

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki