Galerie i Centra handlowe

Hego's Arkadia

Hego's sklep
Nazwa: Hego's
Kategoria: Obuwie i galanteria skórzana
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 331 29 70
Zobacz też Hego's informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Podobne marki w Arkadii (obuwie i galanteria skórzana)

Aldo, Bata, CCC, Clarks, Danija, Deichmann, Ecco, Eram, Everest, Gabor, Gino Rossi, Heavy Duty, Kazar, Nine West, Ochnik, Prima Moda, Quazi, Ryłko, Sagan, Spring, Street Super Buty, Taurus, Venezia, Via Roma, Wittchen,

 


Forum: komentarze i opinie

  • tiaa 2010.02.17 18:55:51
    Nie kupujcie butów w Arkadii w Warszawie w ich sklepie! W dniu wczorajszym kupiłam kalosze i tego samego dnia chciałam je wymienić na inny rozmiar (już nie mówiąc o zwrocie). Pani zaczęła mi się śmiać w oczy jakby to było bardzo zabawne. Po czym powiedziała że dzisiaj sprzedała 52 pary i że nie ma żadnych na stanie. Przyszłam na drugi dzień bo miała być dostawa - nie uwierzycie ale Pani powiedziała że już WSZYSTKIE poszły! No po prostu niesamowita ściema! Powiedziała żeby już nie przychodzić bo nie będzie dostaw. Wszystkie Panie pracujące w Arkadii albo mają robiony jakiś kipisz we łbie albo nie wiedzą jak należy się zachować! Omijajcie ten sklep z daleka - w Arkadii jest mnóstwo innych lepszych sklepów!
  • Margola 2010.10.15 16:45:47
    Kupiłam pare modeli z tej marki i ja jestem zadowolona szczegolnie obslugą klienta! Sprzedawcy nie dość że mili to do tego kompetentni !! Nie wiem jak to wyglada w Warszawie ale Poznań? Super polecam!!

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki

Losowo

Sklep Taurus
Sklep Taurus