Galerie i Centra handlowe

Piękne Oczy Arkadia

Piękne Oczy Salon optyczny
Nazwa: Piękne Oczy
Kategoria: Optyk, salon optyczny, okulary
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 331 25 56
Zobacz też Piękne Oczy informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Podobne marki w Arkadii (optyk, salon optyczny, okulary)

Vision Express Super Optyk, Vision Express Trendy,

 


Forum: komentarze i opinie

 • Ania 2009.02.06 18:10:53
  Super profesjonalna obsługa - a przez profesjonalizm rozumiem nie tylko znanie się na rzeczy, ale też uprzejme podejście do klientów. O wiele lepiej i w niektórych przypadkach taniej niż w konkurencyjnym salonie w Arkadii, w którym obsługa albo niczego nie wie albo ma pretensje że musi sprawdzić ;)
 • Monika 2011.04.27 10:44:11
  Potwierdzam powyższe, obsługa bardzo miła, z badania okulistycznego jestem bardzo zadowolona, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz fachową pomoc, której mi zabrakło u konkurencji. Życzę aby Salon zachował taki poziom obsługi.
 • Milly 2011.05.25 18:15:28
  Najgorszej obsługi nygdy nie widziałam. Mąż, póki byłam na seansie w kinie, kupił sobie okulary, które jak przez chwilę mu się wydawało mu pasowały, kiedy wróciłam z kina z moją siostrą jednoznacznie stwierdziłyśmy, że okulary mu jednak nie pasują wcale i chcieliśmy zwrócić, lecz spedawczyni wraz z kierowniczką okularów przyjąć z powrotem nie chciały, a mineła od czasu zakupu ledwie jedna godzina, ponadto zachowały się arogancko i wyprosili nas ze sklepu!!!:( A okulary kosztowały 800 zł, więc nie mało jak na okulary przeciwsłoneczne!!! Nie polecam, bo kiedy się okaże, że coś jest nie tak jak chcielibyście z towarem zakupionym, sprzedawca nie zgodzi się na zwrot. Więc zyczę naprawdę tysiąc razy się zastanowić zanim kupicie coś w tym sklepie, bo pięniędzy z powrotem nie odzyskacie!!!
 • Komentarz zmanipulowany 2011.05.28 11:38:40
  Ja kupuje w tym salonie od kilku lat, nigdzie nie spotkałam się z tak fachową i miłą obsługa. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i kompetencji pracowników. Oby więcej takich osób, a życie byłoby znacznie milsze:)
 • 2012.06.07 18:04:58
  Nieuprzejma obsługa próbująca zbyć klienta, do tego osoby obsłygujące nie wiedzą nawet jakich marek oprawki są na stanie.
 • Ola 2012.07.19 14:37:13
  Zacznę od pozytywu: Około miesiąca temu pomagałam kupić bratu soczewki. Wybraliśmy się do salonu Piękne Oczy w Arkadii. Badane optyczne- jestem w 100% zadowolona. Przeprowadzał je taki grubszy Pan (proszę wybaczyć- nie znam nazwiska). Przemiły, pełen profesjonalizm, szczerze- nigdy wcześniej nie trafiliśmy na lepszą obsługę. Badanie przeprowadzone dokładnie, rzetelnie, z troską o dobro klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Po miesiącu noszenia soczewek (miesięcznych) wróciliśmy, aby zakupić jednodniowe. Nie znamy się jeszcze dokładnie na soczewkach, stąd liczyłam na pomoc obsługi. Daremnie. Pani, do której zwróciłam się z prośbą o pomoc wyraźnie nie miała ochoty na udzielenie mi kilku odpowiedzi. Jako, że zależało nam na kupnie, powiedziałam: "Bardzo proszę soczewki jednodniowe, aby wystarczyły na miesiąc". Otrzymaliśmy od Pani jedno pudełko, za które zapłaciliśmy 79zł. To dość drogo, jednak liczyłam się z tym, że zapłacę więcej niż za miesięczne. Następnego dnia, po otwarciu soczewek, mój brat (dla którego właśnie je kupowaliśmy) mówi mi, że to opakowanie zawiera 30sztuk- nie par- czyli starczy mu to zaledwie na 15dni! W związku z tym musieliśmy pojechać jeszcze raz do salonu, aby wyjaśnić sytuację. Być może Pani z obsługi (krótkie, ciemne, proste włosy) zapomniała dodać jeszcze jednego opakowania do kompletu? W końcu prosiłam o zapas miesięczny. Jednak, gdy podeszłam do obsługi usłyszałam jedynie, że przecież to jest 30sztuk, musi Pani kupić drugie opakowanie żeby starczyło na miesiąc. Szok! Wybaczcie ale według mnie jest to jawne wprowadzanie klienta w błąd. Oszustwo. Jestem bardzo niezadowolona z pracy ww obsługi. Stanowczo odradzam zakupy w tym salonie.
 • Anna 2013.06.17 00:36:48
  Radze Omijac z daleka!! i nie wierzyc w obiecanki szybkiej realizacji zamowienia. A po realizacji - ostrzegam - bedzie kilka wycieczek powrotnych bo produkt koncowy wymaga poprawek. I dobrze jest jak tylko wymaga poprawek bo inaczej ponosi sie dodatkowe koszty!!!

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki