Galerie i Centra handlowe

Home Concept Store Arkadia

Salon Home Concept Store
Wyposażenie wnętrz, dodatki do wnętrz
Nazwa: Home Concept Store
Kategoria: Wystrój wnętrz, wyposażenie domu
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 331 69 86
Zobacz też Home Concept Store informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Wyposażenie wnętrz, dodatki do wnętrz

Podobne marki w Arkadii (wystrój wnętrz, wyposażenie domu)

Almi Decor, Ambition, Carre Blanc, Duka, Fryderyk Gallery, Galeria Krosno, Menetti, Silit, Villa Italia, Zara Home,

 


Forum: komentarze i opinie

  • aisak80 2009.06.02 15:26:15
    super sklep
  • zen123 2010.02.26 13:11:06
    niestety nie zgadzam się z poprzedniczką sklep do d.....towar z Bronisz można go kupić o wiele wiele taniej nawet po 70 % zniżce jaką oferuje HCS. A obsługa bo bani starsza Pani w ogóle się nie zna na obsłudze,jest niemiła i wulgarna.Sprawdźcie sami.
  • 2010.12.27 20:51:46
    zen123 jak takie krowy jak Ty chodza po sklepach i po Broniszach to jedynie swiadczy o zenujacym niskim poziomie nie sklepu tylko własnej osobowosci, lubiłam ten sklep bo roznil sie od inych a na bronisze jezdza stare emerttki i takie osoby jak ty:-)
  • ananiasz 2011.01.02 04:12:19
    widac ze osoba ktora napisala o krowach to wlasciciel sklepu... zapraszam na bronisze a wlasciciel nie wciskalaby ludziom chinskiego badziewia po 5 zl jako superproduktu super firmy projektora etc naprawdę żal ten sklep to jedna wielka pomyłka a obrazanie ludzi od krów to świadczy o kulturze przedmówcy czyli jej braku

Nick:

Tre¶ć:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki

Losowo

Duka sklep
Duka sklep