Galerie i Centra handlowe

RTV Euro AGD Arkadia

Sklep RTV Euro AGD
Nazwa: RTV Euro AGD
Kategoria: Elektronika i RTV
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 313 16 46

Podobne marki w Arkadii (elektronika i rtv)

ERA GSM, iSpot, Orange, Saturn, Telepunkt, Vobis,

 


Forum: komentarze i opinie

 • 2010.01.28 16:20:32
  nie polecam tego sklepu, kupiłam Ekspres do kawy ciśnieniowySiemensa, zapewniano mnie , że super, po 5 dniach się zepsuł, byłam z reklamacją ,chciałam wymienić na nowy /wykupiłam dodatkowe gwarancje, Pan kierownik stwierdził ,że nie da mi nowego , a naprawa będzie trwała 3,4 tygodnie ,nie może wymienić bo by ł używany, gdyby nie był używany to by się nie zepsuł.Kosztował ponad 2 000 zł. Stanowczo ostrzegam-omijajcie ten sklep !
 • klient 2011.03.27 19:58:24
  Ja również nie polecam tego sklepu, kupiłam w sobotę laptopa Samsunga, w domu okazało się że nie działa prawidłow cdroom. Po włożeniu płyty buczy huczy i nie chce się zamknąć kieszeń. Rano w niedzielę chciałam go zamienić na nowego ale pan kierownik stwierdził, że nie można bo został już uruchomiony !!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak sprawdzić sprzęt nie włączając go. Oczywiście przy zakupie sprzęt nie jest sprawdzany i otrzymałam informację że w ciągu 10 dni można rozwiązać umowę. We wszystkich normalnych sklepach typu : Media, Saturn itp. sprzęt można zwrócić w ciągu 7 dni, a tu same problemy. Jest to moja druga przygoda z tym sklepem i ostatnia, zawsze go omijałam wielkim łukiem a teraz nie wiem co mnie podkusiło. Uważajcie bo jak coś będzie nie tak z zakupionym sprzętem to sklep wypina się na klienta - nie warto tam kupować. ODRADZAM !!!!!!!!!!
 • nicky 2011.04.14 16:19:31
  Nie kupujcie telefonów komórkowych w sklepach euro!!! Ja kupiłam i teraz żałuję. Nie można go było na miejscu podłączyć, żeby sprawdzić jakie dokładnie ma funkcje, a jego opis też był niepełny. Pytałam się, czy ma podstawowe funkcje typu: kalkulator, kalendarz, bloototh. Sprzedawca w systemie też nie miał tych danych ale inny przeszedł i się zaśmiał wręcz, że „teraz przecież one wszystkie mają takie funkcje”. No więc zaufałam im i kupiłam telefon „w ciemno”. W domu go podłączyłam i okazało się, że bloototha nie miał. Następnego dnia poszłam do sklepu, żeby go wymienić na inny, a tam kierownik sklepu, bardzo pewny siebie odpowiedział, że jak już go podłączyłam to go nie mogę zwrócić, bo „telefon jest już dla nich bezużyteczny”. To niby jak miałam go sprawdzić nie włączając go, skoro nie mogłam tego zrobić na sklepie, a w systemie też nie mieli jego pełnego opisu? Jak się później dowiedziałam, w Saturnie i w MediaMarkt można zwracać telefon jeśli się nie spodobał i dla nich jakoś nie jest on wtedy bezużyteczny! A w euro jest! Zaufałam takim i teraz sama jestem sobie winna. Nikomu nie polecam tego sklepu.
 • Krystek 2012.12.09 17:51:33
  Nie polecam tego sklepu!Poniewarz nie przyjmuja zwrotu telefonu!

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki