Galerie i Centra handlowe

5 A Sec Pralnia Arkadia

Pralnia chemiczna 5 A Sec
Nazwa: 5 A Sec Pralnia
Kategoria: Usługi
Lokalizacja: Arkadia, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-22 niedziela godz. 10-21
Tel.: (022) 331 52 19
Zobacz też 5 A Sec Pralnia informacje o marce i innych lokalizacjach sklepów

Podobne marki w Arkadii (usługi)

Cezar, Foto Express, Plus GSM, Poczta Polska, Poprawki krawieckie 5 A Fil, Profilab, Telenet,

 


Forum: komentarze i opinie

 • dywanik 2009.10.12 13:04:20
  Oddałem do prania mały dywanik po praniu jest taki sam jak przed , nie polecam tej pralni.
 • bernard 2010.01.26 15:14:09
  Otóż oddałam mały skorzany zakiet do czyszczenia, wlasciwie nie byl brudny. Wymagal odswiezenia. zaplacilam z gory 150 zl. Dostalam zakiet innego koloru i juz nie blyszczacy tylko matowy jak po wyczyszczeniu pasta do butow. Brawo!!!!!
 • rozczarowana 2010.01.29 21:58:34
  oddalam do czyszczenia kurtke puchowa. W dniu odbioru kurtka niewiele lepsza niz przed oddaniem, zacieki. Zostawilam kurtke do poprawki i efekt jest taki, ze kurtka jest zniszczona. Dostalam odszkodowanie ale nie kupie za te kwote kurtki tej samej firmy bo starczy, ale moze na rekawy i kaptur :( ODRADZAM!!!!
 • Marcin 2010.09.14 18:30:14
  Unikaj jak ognia pralni 5 a sec w Galerii Wileńska w Warszawie. Oddałem do prania praktycznie nowy wełniany garnitur Bytomia (pierwsze pranie). Garnitur został zniszczony - sfilcowany, odbarwiony na ramieniu, dziurka pod pachą ale nie na szwie zbiegnięte szwy, pognieciony cały jak psu z gardła wyjęty. Sprzedawca w sklepie w którym go kupiłem - człowiek z naprawdę wieloletnim doświadczeniem powiedział, że temperatura prania była zbyt wysoka, a bęben był najprawdopodobniej przepełniony co spowodowało oprócz w.w. uszkodzeń ponaciąganie materiału. Obsługa bardzo nieprzyjemna i robi ze mnie wariata mówiąc, że to nie jest nowy garnitur i jak mi się coś nie podoba, to mogę zapłacić za opinię rzeczoznawcy którego oni wynajmują. Nie zostawię tak tej sprawy i będę się domagał odszkodowania za garnitur. A jak trzeba będzie to w przypływie desperacji stanę przed pralnią w godzinach wzmożonego ruchu i będę ją reklamował pokazując wszystkim klientom jak popisali się piorąc mój garniak. Jeszcze raz zdecydowanie ODRADZAM WIZYTY W TEJ PRALNI!!!
 • adam 2011.02.20 10:24:52
  oddalem plasz z lekko zabrudzonymi rekawami(przytarte od kurzu) plaszcz otrzymalem taki sam jak przed praniem. NIE POLECAM!!! pracuja tam ludzie ktorzy nie umieja usunac najprostszego zabrudzenia jest to zalosne
 • janusz 2011.03.05 17:05:15
  omijaj pralnie a5sec w arkadii!!!! \powinni ja zamknąć, zlikwidować a ludzi którzy tam pracują zwolnić i nigdy nie zatrudniać. zniszczyli mi nowy garnitur!!!! kobieta ktora przyjmowała rzeczy do prania nie dała mi gwarancji na płaszcz, ponieważ nie wiedziała z czego jest wykonany :))) jej zdaniem był bardzo sztywny :))) Na szczęście płaszcza nie prałem w a5sec arkadia. NIE POLECAM!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!
 • Anka 2011.03.10 08:11:26
  Oddałam garnitury do prania. Moim zdaniem zostały tylko i wyłącznie wyprasowane. Beznadziejna pralnia. Absolutnie nie polecam!
 • 2011.04.09 16:04:06
  Fatalna pralnia. Ja korzystalam z tej w Arkadii. Zakiet przed i po w takim samym stanie. To byl 1szy i ostatni raz.
 • lusia 2011.04.18 12:39:53
  Ja w zeszłym roku oddałam kurtkę puchową do prania, właśnie w Arkadii ( pralnia 5a sec). Efekt świetny, kurtka była naprawdę brudna po całym sezonie noszenia, a po upraniu wyglądała jak nowa. Jestem strasznie zdziwiona Waszymi opiniami. Czy tylko ja miałam szczęście być dobrze obsłużona? Pozdrawiam
 • 2011.07.04 13:19:56
  Oddalem do pralni nazute na lozko po odbiorze byla lekko wyblakla i dalej klejaca, a z tego powodu oddalem ja do pralni, jednym slowem nic sie nie zmienilo, szczerze nie polecam (arkadia 5asec). Nie reklamowalem, spodziewalem sie poprostu ze nie da sie tego doprac, jednak widzac opinie, wiem ze to poprostu beznadziejna pralnia.
 • mała-mi1990 2012.03.27 14:31:13
  dziękuję przemiłej pani z pralni za tak doskonałe.... zniszczenie mojej skórzanej kurtki!
 • magda 2012.06.11 17:02:06
  oddali moje spodnie komus innemu..."odebrałą Pani w piątek, tak tu pisze, to automat"
 • piotr 2012.10.29 20:12:59
  trzeci raz oddałem ubranie. dwa razy zostały zniszczone. płaszcz i marynarka. porażka
 • 2012.11.29 10:11:25
  Witam Wszystkich którzy czują się oszukani przez pralnie 5aSec. Jestem jedną z tych osób i postanowiłam nie odpuścić. Historia moja jest taka jak większości tu piszących. Zniszczeniu uległ pokrowiec na materac. Ponieważ to było pierwsze pranie, oddałam pokrowiec w ręce profesjonalisty, który okazał się oszustem. Odpowiedzialnością za wypalone dziury na całej powierzchni pokrowca obarczono producenta, który miał jakoby źle opisać metki. Przygotowałam wezwanie do zapłaty w odpowiedzi na które pralnia powtórzyła argumenty z odpowiedzi na reklamację. W rozmowie telefonicznej uzyskałam stanowisko producenta który potwierdził mi nieoficjalnie, że uszkodzenia są sprawką pralni. Na piśmie producent potwierdził , że uszkodzenia nie mogą być skutkiem źle opisanej metki. W tym momencie miałam do wyboru zwrócić się do Miejskiego Rzecznika Konsumentów z prośbą o interwencję ( wniosek dostępny jest na stronie http://konsument.um.warszawa.pl/)- co do tej opcji byłam bardzo sceptyczna bo Rzecznik nie dysponuję środkami, które mogłyby wymusić na pralni wypłatę odszkodowania. Druga droga to Polubowny Sąd Konsumencki- ta opcja możliwa tylko za zgodą przeciwnika- pralni. No i ostateczność to sąd powszechny czego w żaden sposób się nie obawiałam, ponieważ byłam pewna swoich racji. Długie oczekiwania na połączenie z rzecznikiem konsumentów mnie nie zniechęciły, miła Pani poradziła, żeby spróbowała opcji pierwszej. Za jej radą przygotowałam wniosek oraz całą dokumentację, było to dość czasochłonne. Rzecznik zainterweniował po ok. 1 miesiącu co uważam, za niezły czasem. Interwencja okazała się skuteczna. Pralnia na swój koszt powołała rzeczoznawcę który stwierdził, że za zniszczenie odpowiedzialna jest pralnia. Ale oczywiście to nie koniec, oszustw. Na etapie określenia wysokości odszkodowania wkroczyła Kancelaria Radcy Prawnego. Z przyczyn bliżej nie określonych odmówiła mi wypłaty deklarowanej kwoty ponieważ w jej ocenie podana przez dystrybutora pokrowca w odpowiedzi na moje zapytanie mailowe cena jest nie wystarczająca dla ustalenia ceny zakupu pokrowca ( niestety rachunek zawiera cenę całego materaca w którą wliczony jest koszt pokrowca). Kancelaria uznała, że konieczne jest w związku z tym powołanie rzeczoznawcy. Co też uczynili. Co robi następnie rzeczoznawca, wycenia pokrowiec w oparciu o ceny podobnych pokrowców oferowane przez firmy konkurencyjne. Tylko, że ja nie używałam pokrowca firm konkurencyjnych tylko pokrowca konkretnego producenta który istniej i ma w swoje ofercie sprzedaży rzeczony pokrowiec. I co dalej … już wiem, że sprawa skończy się w sądzie, nie odpuszczę. Zachęcam wszystkich do walki o swoje prawa. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania pomogę wszystkim zainteresowanym. Listę rzeczoznawców znajdziecie na stronie Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie w zakładce Lista rzeczoznawców _usługi pralnicze, koszt opinii to ok. 40 zł Kasia
 • Edek 2014.01.10 09:24:09
  Uf. Kupię sobie nowy garnitur
 • Darek 2014.04.08 11:22:34
  Mój bilans z korzystania z pralni 5 a sec w Arkadii , zfilcowane 2 garnitury, połamane guziki, dziury na szwie spodni. ODRADZAM !!! i żałuję że nie ma alternatywy do tego miejsca w Galerii.

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki