Galerie i Centra handlowe

Nanny Express Panorama

Nanny Express nianie do wynajęcia Niania Warszawa
Nanny Express nie jest zwykłą agencją dla niań. Celem naszej firmy jest zapewnienie ekskluzywnej, prywatnej opieki i nauki Państwa pociechom w postaci oddanej guwernantki, którą my nazywamy nianią. W odróżnieniu od typowych agencji, sami zatrudniamy nasze nianie i przydzielamy je do Państwa rodziny. Nanny Express jest formalnym pracodawcą każdej niani, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Nazwa: Nanny Express
Kategoria: Usługi
Lokalizacja: Panorama, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 11-20, sobota: 11-18, niedziela: 11-16
Tel.: 22 858 33 28

Nanny Express nie jest zwykłą agencją dla niań. Celem naszej firmy jest zapewnienie ...

Podobne marki w Panoramie (usługi)

Advance Consulting Doradztwo Finansowe, Ad Batawia Management, Biuro Podróży Elite Club Travel Polska, Biuro Podróży Proactive Tours, Cardinal, Centrum nurkowe Diving Pro, Domaszewski I Wspólnicy, Fonogram, Fotoakces, Jubiler Lest, Kasy fiskalne naprawa, Kruszwica, Octawa Wróżby, PC Mobile Laptopy, Pralnia Chemiczna, Proterm Sp z o.o., Sunfx Polska opalanie natryskowe, Technika Grzewcza Solarna Pompy Ciepła, Total Finance, WGN Nieruchomości,

 


Forum: komentarze i opinie

  • Pokżywdzona 2010.04.10 12:00:20
    Odradzam każdemu tą agencję. Byłam jej lojalną pracownicą i niestety mam o niej złą opinnię gdyż klienci narzekają tylko na to że ciągle agencja myśli o pieniądzach a jeżeli chodzi o ich rzekomą miłość do dzieci to tak naprawdę tylko chwyt marketingowy gdyż jeżeli opiekunka zajdzie w ciąże jest traktowana gorzej tak jak ja w tym momencie.
  • Magda 2010.05.07 20:35:02
    Czy możesz powiedzieć mi więcej na temat agencji Nanny Express? Ile miesięcznie zarabia niania? Czy byłaś zatrudniona na umowę o pracę?

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki

Losowo

Kruszwica