Galerie i Centra handlowe

La Marqueuse Promenada

La Marqueuse
Oferta salonu jubilerskiego "La Marquese" skierowana jest do ludzi przebojowych i dynamicznych, mających rozeznanie w świecie mody. Celem firmy jest wysoka jakość produktu i oryginalność stylistyczna. W dobie sklepów sieciowych, sprzedających produkty masowe, ideą firmy jest sprzedaż biżuterii unikatowej. Wszystkie złote produkty z kolekcji "La Marqueuse" są jedyne i niepowtarzalne. Pojedyncze, unikatowe egzemplarze pojawiają się tylko raz w sprzedaży. W tworzeniu kolekcji bierze udział zespół projektantów włoskich, których wyczucie estetyki i gustu jest dziełem, w postaci biżuteri brendowanej marką.
Nazwa: La Marqueuse
Kategoria: Biżuteria i akcesoria, jubiler
Lokalizacja: Promenada, Warszawa
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-21 niedziela godz. 10-20
Tel.: (0 22) 611 36 48
Asortyment: Ekskluzywna biżuteria

Oferta salonu jubilerskiego

Podobne marki w Promenadzie (biżuteria i akcesoria, jubiler)

Apart, Diament, Galeria Schiffers, Giorgio Martello, Marcinkovski, Pasja, W.Kruk,

 


Forum: komentarze i opinie

 • Reklama niepłatna 2009.11.03 21:01:59
  W salonie La Marqueuse znalazłam najbardziej niepowtarzalną biżuterię w Warszawie. Modną i jakościowo bardzo dobrze wykonaną. Panie przemiłe umieją doradzić i dobrać biżuterię do naszego stylu. Naprawdę polecam.
 • Reklama niepłatna 2010.08.19 23:11:26
  Też tam trafiłam, polecam.
 • Reklama niepłatna 2010.10.21 16:54:52
  Biżuteria bardzo niespotykana, warto chociażby popatrzeć.
 • prosty klient 2010.12.22 10:32:02
  Wspaniała obsługa i biżuteria!
 • pilot5 2011.05.15 10:02:45
  ładne sprzedawczynie
 • oszukani klienci 2014.12.16 13:10:28
  Kupiliśmy obrączki w sklepie La Marqueuse za niecałe 9000 zł. Środkowa część obrączki damskiej była ruchoma i w całości pokryta diamentami. Przy zakupie pytaliśmy, czy nie będą one wypadały i czy produkt jest trwały - oczywiście bardzo miła pani sprzedawczyni zapewniała nas, że jest to najwyższej klasy biżuteria. Już kilka miesięcy po ślubie wypadł kamień ( w domu nie wykonuję żadnych prac, a zawodowo pracuję w biurze więc o mechanicznych uszkodzeniach nie mogło być mowy). Za pierwszym razem kamień został wstawiony a za zaistniałą sytuację zostaliśmy przeproszeni. Niestety problem pojawił się przy trzecim razie, kiedy już nie było nam do śmiechu ( jeżdżenie co pół roku z reklamacją nie jest zabawne), więc poprosiliśmy o jakąś formę gratyfikacji. Pani ekspedientka poinformowała nas, że w niedziele się nie dodzwoni do szefostwa, ale do wtorku do godziny 12 ktoś się z nami skontaktuje. Niestety tak się nie stało, kiedy zadzwoniliśmy do salonu, Pani stwierdziła, że robi nam przysługę, że przyjmuje produkt i że zostanie powołany "biegły sądowy", który oceni uszkodzenia - co miało być już zrobione przy poprzednich dwóch razach. Najprawdopodobniej sprawa skończy się w sądzie. Ale ostrzegam uważajcie na ten salon, nie interesuje ich klient, a miłe panie to niestety tylko mydlenie oczu klientowi, w sytuacjach spornych już nie są takie miłe.

Nick:

Treść:

Przegladaj

 Kolekcje  Marki